menu close menu

O stronie

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem sklepów i hurtowni, działających w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Stworzyliśmy go, aby ułatwić kontakty w wielu branżach pomiędzy przedsiębiorcami i umożliwić rozwój internetowego handlu, który już teraz rozwija się bardzo dynamicznie.

Mamy nadzieję, że będziecie mieli okazję zapoznać się z tymi firmami i że Wam również pomogą one rozwinąć skrzydła przedsiębiorczości. Każdy kto prowadzi sklep, wie jak ważne jest wyszukanie hurtowni która pozwoli zaopatrywać własną działalność w produkty w atrakcyjnych cenach. Kolejną zaletą jest możliwość korzystania z wielu różnych producentów, a tym samym zwiększenie konkurencyjności sklepu poprzez możliwość korzystania z szerszego wachlarza dostawców. Tym samym umożliwia to uzyskiwanie większych zysków z prowadzonej działalności.

Tak jak i reklama tradycyjna może przybierać różne formy, mamy reklamy telewizyjne, prasowe czy radiowe; reklamowe piosenki, filmy, plakaty, krótkie spoty; lokowanie produktu; akcje promocyjne prowadzone w sklepach, jak np. rozdawanie reklamowych koszulek, jedzenia  tak i tutaj ma różnorodne oblicza. Istnieją Jednym z narzędzi internetowego katalogu firm są również programy dla przedsiębiorców. Taki program partnerski to skrypt zsynchronizowany z bazą zamówień sklepu internetowego, który opcję przyłączenia się do niego oferuje. Prowizje wynoszą zwykle jedynie kilka procent od wartości zamówienia, niemniej, jeśli wiele osób trafi z danej strony do sklepu, z którym ta współpracuje, i będzie robić tam zakupy, okazać może się, iż jej właściciel zacznie na całym procederze zarabiać całkiem interesujące sumy pieniędzy.

Tak więc, promocja stron poprzez stronę łącząca dostawców jest opłacalna zarówno dla właścicieli sklepów, gdyż ich adres trafia do nowych odbiorców, a oni sami oszczędzają pieniądze na wykupie reklamowej powierzchni, jak i dla właścicieli stron internetowych, które do takiego programu się przyłączają, gdyż, tylko dzięki temu, iż zamieszczą u siebie jakiś baner, mogą promować swoje produkty wśród konsumentów. Oczywiście jest to pewnego rodzaju uproszczenie, gdyż ci ostatni muszą mieć najpierw odpowiedni przepływ gości na stronie, aby wszystko to miało sens. Jednakże, jeśli czyjś blog jest już popularny i często odwiedzany, przyłączenie się do nas jest dla niego prostym sposobem na wygenerowanie dodatkowych klientów. Wszystko zależy tu chyba od tego, czy komuś się faktycznie w takich okolicznościach powiedzie czy nie.

Jeżeli jesteś zainteresowany lub zainteresowana dodaniem twojej firmy do katalogu, napisz do nas.

handel